search

Hakkımızda

                                   DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ

 

             Nurkan Ticaret ve Pazarlama olarak 1967 Yılında sektöre Kurucumuz olan Babamız Nurullah KANTARCI`nın girişimleri ile adım attığımız beyaz eşya sektörüne firma ismimiz olan NURKAN kurucumuzun isim ve soyisiminden kısaltmaların birleştirilmesi ile oluşturulmuştur. Firmamız Kurulduğu yıllarda Dikiş Makineleri imalatı ile giriş yaptığı sektöre zaman içinde pazarlama dağıtım kanalını genişleterek çağa uygun ürün yelpazesi olarak Elektrikli ev aletleri, Beyaz eşya ve Elektronik aletler gibi Ev içerisinde gerekli bütün ürün alet grubunda siz değerli müşterilerimize hizmet veren bir hal almıştır.

 

            Bugüne sizler sayesinde gelmemizin borçluluğu için ve sizlere daha iyi hizmetler verebilmemiz adına çağın gereksinimi olan  dijital pazarlama ağını 2009 yılı itibariyle faaliyette bulundurmaktayız. Firmamızın e-ticaret alanındaki hedefi birçok güvenlir firmanın Distribütörlüğünde bulunduğumuz ürünlerini sizlerle buluşturmak. Firmamızın felsefesi, hiç bir zaman şikayet getiren bir ürünü bir başka değişle kendi evimizde ailemize kullanmayacağımız hiç bir ürünü sizlere sunmamaktır.

             

           1967 yılından bu tarafa imalatından pazarlamasına,bayiliğini ve distribütörlüğünü yaptığımız tüm ürünlerde sizin  memnuniyetiz bizler için önem arz etmektedir.Bunun nedeni ise Babamızdan devraldığımız ve 3. kuşağa devrettiğimiz firmamızın ismi bizim için önemli bir sermayedir bu yıllar içerisinde oluşan güven birikimini nesiller boyu devam ettirmek siz değerli müşteri ailemizle gerçekleşeceği bilinci bizim sizlere daha çok hizmet etme ve memnun etmemizle gerçekleşecektir.

           Değerli ziyaretçilerimiz ; İnternet Sitemizden gerek alışveriş yapan gerekse ziyaret eden tüm müşterilerimize alışveriş yapsın yapmasın tüm halkımıza minnetimizi sunarız ve teşekkür ederiz.

 

                      Sizlerle birlikte varlığımızı sürdüreceğimizin farkındayız... 

 

                                                                             YÖNETİM KURULU BAŞKANI

                                                                                       NACİ KANTARCI 

 

Filters
Sort
display