Arama
Flitreler
Kapat

Kargo & İade

Teslimat Şartları
Değerli müşterilerimiz www.nurkanspot.com 'dan satın almış olduğunuz ürünler anlaşmalı olduğumuz kargoya en geç 3 iş günü içerisinde teslim edilecek ve takip numarısı tarafınıza e-mail olarak bildirilecektir.
 Ürünlerin kargo ücretleri satın alma işlemi gerçekleşmeden alışveriş listenizde görülecektir. keyifli alışverişler.

 

İade- İptal Şartları ve Kuralları www.nurkanspot.com 'dan satın almış olduğunuz ürün size ulaştığında ambalaj bozuk yada hasar görmüş ise ürünü teslim almayıp bizimle irtibata geçiniz.

Satın almış olduğunuz ürünlerin tamamı resmi garantili olduğundan ürünün ambalajını açmadan ve kullanmaya başlamadan yetkili servis ile temas kurunuz.
İade işlemleri
1-) 7 gün içerisinde arızalı yada ayıplı olmadığı halde iade edilecek ürünün kesinlikle ambalajının açılması ve kullanılmamış olması. Ambalajı açılmış yada kullanılmış hiç bir ürünün iadesi mümkün değildir. Kargo ücretinin tamamı alıcaya ait olup iade ürünün tarafımızda bu koşullarda ulaştığında aynı gün ödeme iadesi (kredi kartı ise iptali) yapılacaktır.
2-) Satın almış olduğunuz ürünün kargodan sağlam teslim alındığı halde yetkili servis raporuyla arızalı yada ayıplı olması durumunda aynı ürünün kargo ücreti tarafımıza ait olmak koşuluyla 7 iş günü içerisinde yenisi gönderilecektir.

İPTAL İŞLEMLERİ

 

 

 

1.Sipariş verdiğiniz ürünün Kargo ile Sevkiyata çıkmadan öncesinde Ürünün siparişi ile iptal gerçekleştirilmek isteniyorsa Müşteri destek bölümünden yada iletişim bilgileri bölümündeki telefonlarımızdan arayarak gerçekleştirebilirsiniz

2.Ürün eğer kargoya sevk edilip Transferi Gerçekleştirildi ise İptali Mümkün değildir Ancak yukarıda bahsedilen iade şartları yerine getirildiyse İadesi Mümkün Olabilir.

 

Haber bülteni